Gelişim ve Değişime Dair;

 

Kurumsal yaşamda öğrendiğim ilk şeylerden birisi sanırım “insanlar değişmeden kurumların değişmeyeceği” gerçeği oldu. Hem 2 çocuk yetiştirmeye çalışan bir baba olarak, hem de tüm çalışma hayatım boyunca, bu prensip doğrultusunda, “farkındalık yarat – motive et – uygulat – ölç” akışını hayata geçireceğim çalışmalara imza atmaya özen gösterdim.

 

Biz, bu prensiplere ve her konuda insanın üstünlüğüne inanan, kendisi bizzat yönetimin zorluklarını, iş hayatının garipliklerini ve iletişimin kazalarını yaşamış bir grup arkadaşız. Çalışmalarımızın, katılan kişilerin aklında “hoş bir seda, acımtırak bir farkındalık” bırakması istiyoruz. Herkesin elinde hayata dair ipuçları ile eğitimlerden ayrılması için bıkıp usanmadan anlatıyoruz. Yaptıklarımızın muazzam sonuçlarını, dokunduğumuz insanların eşlerinden, üstlerinden, astlarından ve tabii ki kendilerinden gelen teşekkürlerde gördükçe, işimizi daha da severek yapıyoruz.

 

Kaplumbağa bile kafasını çıkarıp risk almadıkça ilerleyemiyor. Gelin siz dümeni tutun, biz rüzgarınız olalım, değişim ve gelişim yolculuğunuzda el ele verip birlikte yol alalım..