SİNAN İŞLERİ

1967 İstanbul doğumlu olan Sinan İşeri, Kadıköy Anadolu Lisesi’nin ardından İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

1989 yılında üniversite mezuniyeti ardından Suudi Arabistan’da Amerikan Diebold firmasında ATM sistemleri analisti olarak iki yıl boyunca çalışmış̧, askerlik görevinin ardından 1992 yılında Anadolu Honda Otomobilcilik A.Ş. firmasına girmiştir. 1999 yılına dek pazarlama ve iletişimden sorumlu şef olarak çalışan Sinan İşeri, Honda markasının tüm pazarlama, reklam iletişimi ve pr faaliyetlerini başarı ile yürütmüştür.

1999 yılında pazarlama iletişiminin tamamlayıcı ortağı olan reklamcılık sektörüne geçiş̧ yapmış̧ ve sonraki yıllarda McCann Erickson ve WPP Grubun ajanslarının yer aldığı uluslararası reklam şirketlerinde Stratejik İletişim Planlamasından sorumlu Direktör olarak otomotiv, bankacılık, perakende, tüketici elektroniği, inşaat, alkollü/alkolsüz içecekler ve ilaç sektörüne ait bir çok markanın iletişim kampanyalarının hazırlanmasında takımlara liderlik etmiş ve kilit rollerde bulunmuştur. Sinan İşeri son olarak reklam ve pazarlama araştırmaları konusunda faaliyet gösteren WPP grubuna bağlı Millward Brown firmasının Müşteri İlişkileri Direktörü olarak çalışmıştır.

Pazarlama iletişimi sektöründe çalışırken bireylerin karar alma süreçleri konusunda kazandığı iç görüleri ve profesyonel deneyimlerini kişisel ilgisi ile birleştiren Sinan İşeri, aldığı sertifikasyon eğitimi (ICF/ACTP) sonunda profesyonel hayatına 2017 yılından itibaren (International Coach Federation) akreditasyonuna sahip Yönetici Koçu ve Kişisel Yaşam Koçu (ACC) olarak devam etmektedir. Başta Akbank üst ve orta yönetimi olmak üzere bir çok orta/üst düzey yönetici ve birey ile çalışmaktadır.

Koçluk alanında 400’den fazla görüşme deneyimine sahip olan Sinan İşeri bekar olup, İstanbul’da ikamet etmektedir.